Ohlasy

 

Moc Vám Ivanko děkuji!

Při přečtení  ochranného jména mi naskočila husina a velké dojetí,to jsem nečekala...letos k těm kristovým narozeninám i toto beru jako takový dar od univerza,pro mou cestu.
Děkuji i za info k andělům strážným, mám jich docela hodně? :))
Zuzana

 

Dobrý den, paní Bezoušková, 

chtěla bych Vám moc poděkovat za úžasné video, které jsem od Vás obdržela. 
Pouštěla jsem si ho už několikrát, protože mám pocit, že potřebuji chvíli na to, aby si Vaše slova sedla v mém vědomí na to správné místo a mohla jsem plně vyhodnotit, co to všechno pro mě znamená. 

Lenka

 

Dobrý den paní Bezoušková,

dostala jsme na Vás kontakt od slečny Lenky K..

Chtěla bych se s Vámi poradit, jak najít samu sebe a svůj životní cíl a smysl.

Můj život je spokojený. Nic mi nechybí.  Ale...

Hanka Olomoucko


Hezký den,

již před nějakým časem jsem objevila vaše stránky,které mě nadchly nebo spíše vy a vaše zkušenosti,dovednosti....
řeším toho více a postupně,dle financí bych chtěla řešit...co je nejlepší a jak postupovat byste mi případně poradila?
Mějte se hezky Zuzana

 


Milá Ivanko, 

pozdravujeme z Domažlicka. Děkujeme za kurz channelingu a šamanismu, spojení těchto kurzů byl výborný tip, pro nás oba. Ujasnili jsme si věci, které se možná zdají úplně jasné, že nám bylo vždy  až nepříjemné se někoho ptát na vysvětlení. Jsme rádi, že kurzy jsou vhodné i pro začátečníky, tedy pro nás. 

Pozdravují manželé Jana a Jan

 

Pěkný den Ivano, 

je to neuvěřitelné, že se vám podařilo přes rituál  pergamenu přivolat partnera, když všichni uznávaní mágové to nesvedli. Moc si toho vážím a jsem velice šťastná.

Silvia

 

Milá Ivano, služba VIP mně hodně pomohla. Cítil jsem se tak skvěle, že si objednávám ještě dva měsíce, protože jako majitel stavební firmy musím čelit jak psychickým , tak i zdravotním atakům od ostatních. Moc děkuji Pavel

 

Milá Ivano, 

od té doby, co pracujete na mém prokletí, se konečně hnuly ledy.

Ač to všechno vypadá šíleně, něco se uvolňuje. Moc děkuji. Pomohlo mi to rozhodně k uvolnění někam jít, což bývalo příšerné. Nyní to zvládám o 100% lépe. Jsem sice fyzicky hodně rozdivočelá,  ale je to lepší a mám i více energie. Konečně cítím, že prokletí je zrušené, souhlasím, že ještě se čistí zbytkové souvislosti, jak jsem si sama ověřila. 

Moc děkuji Krista 

Ivanko,

vaše duchovní podpora při svatbě syna byla skvělá. Vůbec jsem bych si nepomyslela, že byste dokázala na mě takhle působit. Moc jsem si oslavu užívala, cítila jsem se uvolněně, báječně.

Moc děkuji Eva


Milá Ivanko. Děkuji za krásná sdělení od andílků, kdykoliv je čtu derou se mi slzy do očí. Ještě jednou ze srdce děkuji.

S láskou Ráďa.


Milá Ivanko,

maminka mi ráno říkala, že měla kouzelnou noc. Usměvavá, spokojená  - a už utíkala stříhat stromy do zahrady - i její pohyb kloubů i zad je lepší. Jinak ty prsty, když namáhá, tak jsou oteklé a cit ještě není úplně v normálu. Jinak opravdu hledím, jak je spokojená a už se jí nechce ani do práce - tak se jí zalíbilo doma a věnuje se víc zahradě. Nějak se jí ty hodnoty převracejí k lepšímu. Mooooc zdravím a přeji krásný letní víkend. Eva

 


Ivanko, děkuji zavýklad a channeling. To by bylo ,tak asi zhruba k tomu všemu co jsem slyšela a mohu jen říci..DĚKUJI....Jste úžasná a ráda jsem Vás poznala i po hlase.v nahrávce.Nádherný a velmi klidný...

Ráda bych Vás požádala o nějakou doplňkovou  nebo doplňkový kurz,který by mne dál ukázal cestu....

Daniela


Dobrý večer Ivanko, tak myslím, že se opravdu něco děje. K lepšímu. Maminka konečně spí jako dudek každou noc od večera do rána třetí den. Je odpočatá. Pohyb jí dělá dobře,

Mám ale radost z tohoto posunu. Moc děkuji.

Eva 

 

Dobrý den paní Ivana, 

Vám sa chcem veľmi pekne poďakovať za očistu mňa, synčeka a vlastne celej rodiny keďže ste sa venovali ,,špinavej žene,, ktorá celú rodinu prekliala.

Lucia 

 

Dobrý den paní Ivanko !

Moc děkuji za video, předpoklady pro práci v duchovnu a vspělost mé duše.Opravdu moc, ze srdce. Jedno je jisté, nudit se nebudu 
Musím přiznat, jsem překvapená. Takovou kupu  darů jsem tedy nečekala :-).Některé věci jsem tak tušila, jen jsem to potřebovala potvrdit (kyvadlo, léčení,  práce s duší a chaneling). Karmická numerologie a minulé životy… to by mne bavilo… a když se podívám na vaši nabídku kurzů, zak asi nenajdu nějaký, který by nebyl lákavý… 
Co jsem ale naprosto netušila, jsou právě emoční a cikánské metody.Kromě bylinek, které používám a mám je ráda, je to pro mne překvapení.Naučit se věštit, či vykládat karty asi nebude jednoduché.Ikdyž já se učím ráda 
Teď  ale nevím, kde začít , co je potřeba vědět první, abych  ve škole nepřeskakovala třídy… těžko by se mi četlo, kdybych neuměla písmenka… Tak jsem vás chtěla poprosit, jestli byste mi to, co se mohu učit u vás, nepomohla poskládat, jak by bylo možné to seřadit.Sice to asi potrvá,ale jako výhled…
Taky jsem nikdy nic nedělala v kurzu na dálku, tak jsem zvědavá…
Každopádně se moc těším  a ještě jednou moc děkuji!
Krásný den vám přeji,
Eva

 

 

Dobrý den,

Ivanko chci Vám moc poděkovat, sobota byla skoro bez potíží, a celkově se cítím daleko líp, začíná mi to i normálně myslet, i si začínám zase pamatovat.Včera jsem měla ještě tu klepavici a večer mi v posteli trochu skákaly nohy, ale je to o mnoho lepší.Dnes ráno jsem se sice probudila v 6 vyspalá, ale po 8 jsem odpadla zase do půl jedenácté.Mám ještě kašel, trochu rýmu a potím se, ale je to moc lepší, občas brnění  v nohou a rukou, ale mnohem menší.

Moc Vám děkuji, těžko se dá vyjádřit jak jsem Vám vděčná.

Zítra zase napíšu.   Maruška

 

Dobrý den paní Ivano,

tak pergamenové kouzlo již zafungovalo, moc děkujeme  Přání mého muže se splnilo (získat místo vedoucí pozice v právnické firmě). Je moc rád. Myslím, že si to i zasloužil…a Vesmír to asi také tak vyhodnotil a proto mu bylo pomoženo. Jsme opravdu rádi, že jste nám pomohla, děkujeme.

 

Milá Ivano, děkuji za první zprávu Andělské cesty :o)

Musím říci, že mě nadchnul – a řeknu proč. Stavebním úpravám u nás doma předcházel opravdu velký úklid, měla jsem intuitivně potřebu pořádně uklidit, vyházela jsem spoustu krámů a takových těch „lapačů prachu“. Prostě jsem to pořádně probrala, je to tu u mě teď takové čisté (nejen proto, že jsem malovali), ale i vzdušné a prostorné. A v práci jsem to na základě doporučení rychle udělala také. A pak souběžně s tím, ještě před andělskou zprávičkou, jsem si koupila nové rifle, oční stíny, bio kosmetické olejíčky, byla jsem na masáži (i když to spíše kvůli bolestem zad)…..Takže – byla jsem opravdu nadšená, protože všechno vlastně proběhlo a probíhá právě TEĎ :o)) Úžasné. Lehce jsem si i zrekapitulovala prázdniny, ty byly hodně pracovní, ale měla jsem dvě relaxační terapie. Ale protože se vždycky objeví nějaká ta bolístka nebo problém, tak jsem se rozhodla udělat nějaký kurz emoční terapie (i na základě doporučení z vašeho předpokladu pro duchovno), abych byla více platná a uměla pomoci. Ale když jsem viděla, že byli spokojení, měla jsem z toho hodně dobrý pocit :o)

Zprávičku od vás si ještě budu pročítat, stále je ještě o čem přemýšlet :o) moc děkuji a budu se moc těšit na příští čtvrtek.

Mějte se krásně, S láskou Lenka

Dobrý den, paní Ivano,

po šamanském kurzu mi jdou do hlavy informace, že se nestačím ani divit. Podařilo se mi očistit člověka, za pomocí elementů. Což bylo pro mne hodně zajímavé. Dostal jsem hned informace o zdravotním problému klienta. Dřív jsem na něj  musel přiložit ruku, nebo kyvadlem přes tabulku. Toto prosím neberte jako chlubení, ale poděkování Vám.

Hledání zvířecí síly je nádherný zážitek, v tomto směru jsem nic intenzivního ještě nezažil.

Těším se na další lekce šamanismu.

S pozdravem Honza K.

 

Dobrý den paní Ivano,

opravdu děkuji za Vaši věštbu pro rok 2016. Jsem moc ráda, že jsem ji u Vás využila. Máte moc příjemný hlas a budu věřit tomu, že možná jednoho dne dojde i k osobnímu setkání. Měla byste nahrávat nějaké meditační nahrávky.

Upřímně se přiznám, že již několik let si nechávám každoročně vykládat karty zhruba na celý rok od paní XY, Praha. To je výklad (po telefonu) všeobecně + upozornění na každý měsíc. Shodou okolností jsem s ní mluvila rovněž v tomto týdnu a výklad – spíše náznak, byl obdobný jako ten Váš. Váš byl více otevřený, více mě naťuknul („docvakly mi některé souvislosti“). Chtěla jsem si Vás doslova a do písmene otestovat. Opravdu jsem ráda, že jsem to udělala!!! Samozřejmě, ještě si jej několikrát přehraji.

Zatím ještě jednou moc děkuji a přeji opravdu krásné dny!

Rovněž přeji mnoho spokojených klientů!!!

S pozdravem Daniela CH.

 

Dobrý večer,

možná si ještě pamatujete, že jsem si u Vás objednávala channeling, bylo to vloni na jaře. Potom jste mi psala, že se zabýváte metodou Faster EFT, jelikož se zatím nechystám do ČR, tak jsem to prozatím odložila, protože bych za Vámi raději přijela osobně, je to pro mě lepší, než dálkovou formou.

Váš výklad se mi splnil, přestože něco bylo o trochu posunuté, přemýšlela jsem, proč se někdy události stanou později, než jak Vám bylo řečeno, jaký k tomu může být důvod.

Chtěla bych se dozvědět, kdo jsou další mojí průvodci – vím o jednom, další se nemám jak dovědět. Taky, zda byste se mohla každého z nich zeptat, aby mi něco řekli – cokoliv, co bych potřebovala právě teď vědět.

Také bych znovu chtěla udělat ten náhled do roku 2016.

Děkuji Aneta B., Itálie

 

 

Přeji dobrý den Ivo,

ty meditace, u vibrační medicíny z druhé lekce, jsou nádherně silné. Prožitky mám silnější a silnější. Krása. Mám velikou radost, že jsem Tě našla. Děkuji Vesmíru, že mně k tobě zavál a děkuji Tobě, že jsi taková, jaká jsi a předáváš dál.

Měj krásný den, Marie

 

 

Milá Ivanko,

Tvoje odpověď mně dnes ráno opravdu moc a moc potěšila. I nadchla a postavila na nohy. Umiš opravdu povzbudit a jsi úžasný kouč a i mentor.
Díky moc.
Krásny večer.
S láskou a úctou
Věra

 

 

Milá Ivano,

jelikož jsem však za těch 14 dnů s vaší školou šamanismu – a zejména v
posledních dnech – prošla výraznou změnou (a pomalu mi z obrazů mizí
bubáci, brouci a týrané ženy), chtěla jsem k uplynulým hlášením
doplnit, že už znám své poslání.

Zdá se, že všechny mé životní strasti byly dosud způsobeny pouze tím,
že jsem své štěstí hledala „ve špatné dimenzi“. Nevycházím z údivu, co
všechno mi ty vaše nahrávky ukazují, a začínám být na nich doslova
závislá.  Děkuji vám i Vesmíru, za ně velmi ještě jednou. Je to celé
pro mě veliké štěstí a radost, opravdu návrat domů.

Přeji pěkný víkend

Soňa

 

Dobrý den, milá Ivano,

mnohokrát děkuji za báječných 10 dní s „Egyptskou očistou duše“, které mě opravdu přinutily se více věnovat sama sobě. Děkuji za úžasné energie.

Musím Vám napsat, že jsem opravdu velmi ráda a moc si Vás za to cením, že připravujete online workshopy, které jsou přístupné vlastně komukoliv a ať je kdekoliv.

Prošla jsem si již Egyptskou očistou duše a byla jsem upřímně zvědavá, jak to bude fungovat. Fungovalo to skvěle a Vaše každodenní informace a rady byly velmi zajímavé a každý večer jsem na Váš email netrpělivě čekala.   Byla jsem na sebe opravdu pyšná, že jsem se „přinutila“ zpomalit a věnovat si část dne jen a jen sobě. Děkuji moc.

Ve Vaší nabídce mě nyní zaujal workshop Poslové světla, do kterého bych se moc ráda přihlásila.

Budu na sobě pracovat dál!

Mějte se úžasně,

Romana

 

 

Dobrý den,

děkuji za zasvěcení, bylo to úžasné, jako když jemný deštíček sprchuje mou dušičku, krásný zážitek, budu se těšit na další zážitek. Jste tak hodná, děkuji moc, moc, jen mě mrzí, že jste tak daleko, jinak bych Vás ráda poznala osobně, co není může být!

Děkuji, Petra

 

Dobrý den paní Ivano,
chtěli bychom Vám ještě jednou moc a moc poděkovat za Vaši pomoc.
Můj přítel Ondra nakonec své vysněné pracovní místo získal.
Jsme oba moc rádi, že to tak dopadlo.
Děkujeme za Vaši pomoc!
Katka a Ondra
Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně