MAGICKÉ CESTOVÁNÍ SEYCHELY

 

Tři roky zpětně jsem nepravidelně dojížděla na Seychelské ostrovy, abych se učila u velice váženého šamana, pane Ferdinanda Vidota.Tento skromný muž si mě vybral pro svoje učení, když jsem za ním nezávazně dorazila do džungle, aby mě nasměroval, jak můžu být užitečná lidem ve službách magie. Některé okolnosti vysvětluji i v článku - o mně. Tento celosvětově uznávaný duchovní muž ve svém životě byl ochotný předat svoje duchovní umění jen třema lidem, a já jsem mezi nimi.

Proto velké poděkování patří naší rodině Bezouškové z Takamaka, u kterých jsem mohla přebývat, jak dlouho jsem vždy potřebovala, zajišťovali mi veškerý servis, který bych si v těchto končinách nemohla dovolit.

Další velké poděkování patří i mé přítelkyni, nejúspěšnější extravagantní spisovatelce Sylvě Laureové – WWW.SYLVALAUEROVA.CZ, od které jsem dostala pozvání na Seychely při poslední návštěvě, abych u ni pobývala, a která mi vždy skvěle domlouvala návštěvy u pana FERDINANDA VIDOTA v průběhu mého studia.

A opravdu v neposlední řadě velký dík mé přítelkyni TESSE, která byla nezbytný mezičlánek pro tlumočení z kreolštiny do angličtiny. Pan Vidot komunikuje jen kreolsky.

Po delším pobytu v Ománu u nejvýznamnější léčitelky Ghalyii, šlo o další pobyt s příležitostí získat zkušenosti v magii.

Během tří let jsem se snažila o učení u místního šamana pana Ferdinanda Vidota. Na mé poslední cestě  jsme se shodli na tom, že již stačí příležitostné konzultace, podle toho, jak se budu zrovna na ostrovech nacházet. Což je velmi potěšující.

Všechno jednou končí a je na čase získávat zkušenosti zase v jiných koutech světa.

Tímto chci ze srdce poděkovat všem, kteří mi umožňovali v průběhu těchto let azyl pro moje studium.

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně