O mně

spirituální pomoc
spirituální pomoc

Web je určený všem, co hledají pomoc v magii.

Jsem vegetarián, což už samotné napovídá, že příroda, zvířata, jsou moje velká láska.  Už moje babička, po níž jsem přijala obřadním zasvěcením příjmení Nepomucena (čteno foneticky) i tatínek rozuměli zvířatům. Zdědila jsem po nich výjimečný dar mimosmyslové komunikace se zvířaty a lásku k nim. Známky "staré duše" jsem u sebe pozorovala už od dětství. Nezávisle na sobě mi to potvrzovalo i okolí - nejdříve astrologové a později i šamani ve světě. Vše z minulých životů jsem si přinesla i do toho současného.

Narodila jsem se 10. května 1965 ve znamení Býka, což v čínské astrologii odpovídá Hadovi, nejzáhadnějšímu a nejzvláštnějšímu znamení. Hadi jsou inteligentní, vnímaví, mají silně vyvinutý šestý smysl a pozorovací talent. Všechny uvedené vlastnosti sehrávají v magii klíčovou roli.

Své zkušenosti jsem postupně čerpala jak v České republice, tak následně na Východě, kde je magie velmi rozšířená a oblíbená. Nejvíc praktických dovedností mi předala přítelkyně Ghalyia, nejvýznamnější léčitelka v Ománu, s níž jsem pečovala o samotného Sultána a vládní činitele. Jelikož se specializuji se na komunikaci dálkovou formou, mám své klienty po celém světě - v Austrálii, USA, Kuvajtu, Ománu, Norsku, Irsku, Anglii, Japonsku, Německu, Rakousku. Velká skupina pochází také ze Slovenska.
Další značné zkušenosti jsem získala na Seychelských ostrovech u pana Ferdinanda Vidota, které nepravidelně navštěvuji, protože zde máme rodinu. Ferdinand Vidot léčí samotného prezidenta této země a je vyhledávaný řadou lidí z celého světa.

Proč jsem duchovní průvodce

Duchovní cesta mi předurčila stát se především duchovní průvodce. V životě jsem si musela projít nelehkým obdobím, kdy jsem ve vysokém stupni těhotenství přišla o dvě děti. Vesmír mi následně umožnil, abych se po veškerém trápení vrátila zpět do "normálního" života a využila svých schopností i k léčbě dalších lidí, kteří si rovněž prošli svou 13. komnatou. Najdou ve mně chápající bytost, jež jim vysvětlí okolnosti, proč se tak stalo, a vzbudí v nich naději a víru na lepší dny. Dnes mám dospělého syna a šťastnou rodinu.
Rok 2012 - rok změn - mi dodal sílu, a za to mu upřímně děkuji, odejít z dobře placené práce bankovní úřednice a stát se tím, o co jsem usilovala léta - duchovním učitelem. Nebylo to jednoduché rozhodnutí, ale nelituji.

S čím se na mne můžete obrátit:
- terapie celkového zdravotního stavu - na dálku
- psychické problémy, které se nedaří vyřešit klasickou medicínou
- celková vyčerpanost
- ženské gynekologické problémy
odstraňování bloků z minulých životů, které zasahují až do současné inkarnace
- odstraňování entit, prokletí
- očista prostoru, rodinné domy, byty,kanceláře, společenské místnosti
- speciální rituály
Vždy každému klientovi doporučuji, aby byl i nadále v péči lékařů při mých terapií.

MOJE DOVEDNOSTI A PRAXE
- Mistr několika energetických systémů (USA, Itálie, ČR)
- kurz vědomého a šamanského snění - Robert Moss USA - Austrálie
- kurz Do země zemřelých - Robert Moss ­­- USA, Austrálie
- certifikovaný praktik andělské magie, mj. i od Charlese Virtue - USA
- certifikovaný praktik Učitel kyvadla a metody LSVJ
- osobní koučink magie
- speciální praktiky léčení i odstraňování kleteb a uřknutí - Ferdinand Vidot - Seychelské ostrovy, Dr. Ghalyia - Omán
- certifikovaný praktik metody Faster EFT (Rober Smith - USA)
- šamanské nauky od kolegů z USA
- certifikovaný praktik komunikace (Santia 2005)
- certifikovaný praktik obchodních dovedností včetně obtížných situací (Santia 2001)


- MŠMT ČR - sportovní a rekondiční masér + specializované masáže (thajské, havajské, indické ad.)


Vždy rozlišuji, co je ještě možné vyléčit, a v závažných případech konzultuji s klienty případnou úspěšnost terapie a její vyčíslení v procentech.

Kočky a magie

Z hlediska magie považuji za nejdůležitější kočky. Jsou symbolem okultismu a po svém boku je měla každá čarodějka. Ve starém Egyptě patřily k uctívaným bytostem. Kočka vstřebává negativní energie a je velmi senzibilní při vnímání paranormálních jevů. Sama mám mainskou a birmu. Když pracuji na rituálech a léčím nemocné, jsou mi vždy nablízku a pomáhají mi udržovat se v kondici. Na oplátku, objeví-li se u nás cizí nebo hladová kočka a potřebuje si odpočinout nebo nakrmit, vždy jí poskytneme azyl, dočasný nebo trvalý. Ať jsem se ocitla kdekoliv ve světě, měl kočku každý, kdo se zabýval magií. Bez lásky ke kočkám považuji úspěch v magii za nereálný.

Kurzy na dálku a praktikování magie v běžném životě

V Prostějově provozuji patnáct let studio Cesta šamanky. V poslední době se zaměřuji především na semináře v malých skupinách a magii dálkovou formou, jíž jsem se naučila u šamanů v různých koutech světa. Mohu tak předat své znalosti těm, kdo se chtějí vzdělávat spíše v soukromí a vlastním tempem a nemají moc příležitostí někam docházet nebo dojíždět. Velký zájem o magii mají starší lidé a maminky na mateřské dovolené, ale setkávám se se všemi věkovými kategoriemi. Při sestavování lekcí vycházím z dlouholetých zkušeností v oblasti esoteriky a prokládám je vlastními audio nahrávkami. Lidé tak získají přehled, jak bezpečně s magií pracovat a využít jejích možností. Stačí jedna nebo dvě pomůcky z kurzu, a když se je naučíte praktikovat, v mnohém vám usnadní život. Vše do sebe začne zapadat.
Nejčastěji lidé vyhledávají rady a pomoc, při odstraňování prokletí, bloků z minulých životů, pracovat s kyvadlem či komunikovat s anděly, chtějí porozumět vesmírné kronice Akáša, channelingu, minulým životům, řeší otázku karmy a studují možnosti, jak prostřednictvím magie pracovat s intuicí a odstranit životní bloky (více v rubrice Kurzy). Svým žákům jsem k dispozici jako poradce i po ukončení kurzu.

Mé působení v Ománu

Díky ománské léčitelce Ghalyi jsem měla příležitost léčit i sultána v Ománu. Působila jsem na něj z Ghalyina příbytku nedaleko paláce po dobu tří týdnů, abychom dosáhli zlepšení jeho zdravotního stavu. Nikdo v okolí neměl takovou vnitřní sílu a energii jako já, aby ji mohl sultánovi dodat. Sultán a jeho rodina zvažovali více léčitelů z celého světa a nakonec se rozhodli pro mě. K mým dalším významným klientům patří člen vlády pana Mubaraka, kterého jsem léčila osobně prostřednictvím čaker a dodání energie. Především jsem však odstraňovala zlé síly z jeho těla, neboť v Ománu a Zanzibaru patří k běžným praktikám prokletí nebo uhranutí. Na exorcismu jsem se v Ománu podílela poprvé, naučila jsem se tam i rituál odstraňování zlých sil s pomocí syrového vajíčka. Nakonec jsem léčila také manžela Ghalyi, ministra vlády, a samotnou Ghalyiu, unavenou ze všech terapií. Tehdy ke mně a ostatním Ghalyia promlouvala hlasem silného božstva jako Královna moří a sdělila nám závažná životní poselství.
Učení u léčitele Ferdinanda Vidota na Seychelách


Učení u léčitele Ferdinanda Vidota na Seychelách


 Učení u léčitele Ferdinanda Vidota na Seychelách

Protože máme s manželem příbuzné na Seychelských ostrovech a nepravidelně za nimi dojíždíme, měla jsem přání setkat se s místním léčitelem Ferdinandem Vidotem, který se tam těší velké vážnosti. Místní za ním chodí se všemi problémy - i zdravotními. Má dokonce respekt samotného prezidenta a biskupa. Pan Vidot provozuje bílou magii gris gris (tato metoda se mi rovněž osvědčila) a zabývá se odstraňováním černé magie, konkrétně jde např. o již zmiňované prokletí. Při našem prvním setkání byl ohromen mou vnitřní silou, vyčetl ji i z mých dlaní, a upozorňoval mne, že s ní musím zacházet opatrně. Pak mne požádal, abych ho navštívila ještě před odjezdem a diskutovali jsme spolu u speciálního oltáře. Seznámil mne s rituály a místy v džungli, která neukazuje každému. Když se rozhodoval, koho ze tří lidí na celé zeměkouli zasvětí do svého umění, v úvahu připadali ještě Brazilka a Němec. Vybral si mě.

Čeho si cením

Často konzultuji případy, pro něž ti, kdo praktikují magii v Evropě, nenachází odpovědi. V těchto situacích dokáži pomoci. Poradím, na jakém principu může být nejúčinnější léčba, případně jakého léčitele vybrat. Naučím vás využívat modlitby a meditaci při léčbě i pro osobní růst. Ovládám metodu napojování, zjistíme společně, přes koho získáte správné odpovědi (channeling). Blízká mi je i andělská tematika, v níž lze stále nacházet nové podněty.