OHLASY

Dobrý den Ivanko,

mnohokrát děkuji za všechno. Tak komplexní mojí diagnostiku jsem ještě od nikoho nedostala. Jste úžasná! Tak silné energie jsem ještě nikdy nepocítila. Úplně cítím každý večer celou tu hodinku, co se mnou zrovna děláte. Děkuji za terapii duše a karmy. 

Máte mojí plnou důvěru a moc moc prosím, s láskou, vděčností a pokorou Vás tímto žádám o úplné zrušení špatného zasvěcení.  V každém případě pryč s tím, prosím. Mnohokrát děkuji za každé odblokování a posílení mojí energie. Dostala jsem od Vás takové požehnání v tom co dělám a chtěla bych dělat. Nyní alespoň vím, že v tom mám pokračovat a že ta moje píle a iniciativa není zbytečná a má svůj důvod. Přála bych si být tak schopná a dobrá jako vy.Děkuji, děkuji, děkuji.

S láskou a úctou Dana.                                                                                                  -------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den, paní Bezoušková,

velice děkuji za odstranění negativní energie, která mně znepříjemňovala život, navýšení životní energie a ochrany mé osoby. Budu moc ráda, pokud se můžete věnovat i celé mé rodině.

Děkuji Dagmar

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den Ivanko ❤️
chtěla jsem vám napsat, že přesně týden od naší poslední zprávy z vaší terapie, jsem dostala konečně menstruaci, po několika měsících😍 a taky to, že se cítím celkově jako znovuzrozená. Lehčí a plná energie. A také to, že se objevila pracovní nabídka, která je úplně moje vysněná a už jsem i byla na pohovoru a teď čekám na výsledek ❤️
Jste skvělá, z celého ❤️ děkuji. Pavlína 

Ivanko,
s přítelem jdeme do toho. Vidím jak moc se ulevilo mně, tak jste moje poslední naděje jak z tohoto ven, jak pomoci našemu vztahu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den, milá Ivano,

mnohokrát děkuji za báječných 10 dní s "Egyptskou očistou duše", které mě opravdu přinutily se více věnovat sama sobě. Děkuji za úžasné energie.

Musím Vám napsat, že jsem opravdu velmi ráda a moc si Vás za to cením, že připravujete online workshopy, které jsou přístupné vlastně komukoliv a ať je kdekoliv.

Prošla jsem si již Egyptskou očistou duše a byla jsem upřímně zvědavá, jak to bude fungovat. Fungovalo to skvěle a Vaše každodenní informace a rady byly velmi zajímavé a každý večer jsem na Váš email netrpělivě čekala. :) Byla jsem na sebe opravdu pyšná, že jsem se "přinutila" zpomalit a věnovat si část dne jen a jen sobě. Děkuji moc.

Ve Vaší nabídce mě zaujal nyní workshop Poslové světla, do kterého bych se moc ráda přihlásila.

Budu na sobě pracovat dál!

Mějte se úžasně,

Romana

Dobry vecer pani Ivanko, moc dekuji za video-konecne jsem si je cele v klidu prohledla. Je neuveritelne (pro me) jak moc jste se trefila. Uz nekolik let citim,ze me neco zene hledat "neco" mela jsem i fyzicke potiže-zkousela jsem cinskou medicinu,ajurvedu,homeopatika ted jsem se nasla ve cviceni jogy,vzdycky jsem se zajimala o bylinky (uz od detstvi) ted me zajimali leceni minerali a esencialni oleje. V posledni dobe jsem citila potrebu nechat se zasvetit do Reiki a v blizke dobe doufam,ze se to povede. Mam doma nekolik let i andelske karty,ktere jsem si jednou v euforii koupila ale nejak mi neslo je vykladat. Kdyz ted vidim,ze to byly stripky toho co mi rikala ma duse musim na tom zapracovat. Je mi 38 takze myslim,ze mam casu dost. Jeste jednou vam moc dekuji a jsem si jista,ze se na vas v budoucnu jeste obratim i kdyz jeste nevim konkretne s cim. Krasny vecer jeste jednou,moc jste me potesila a hlavne mi udala smer v mych zmatenych zajmech.
S laskou a uctouLenka

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Ivano Amduat,

po šamanském kurzu mi jdou do hlavy informace, že se nestačím ani divit. Podařilo se mi očistit člověka za pomocí elementů, což bylo pro mne hodně zajímavé. Dostal jsem hned informace o zdravotním problému klienta. Dřív jsem na něj musel přiložit ruku nebo kyvadlem přes tabulku. Toto prosím neberte jako chlubení, ale poděkování Vám.Hledání zvířecí síly je nádherný zážitek, v tomto směru jsem nic intenzivního ještě nezažil. Těším se na další lekce šamanismu.

S pozdravem Honza K.