S léčitelem Ferdinandem Vidotem na Seychelských ostrovech
S léčitelem Ferdinandem Vidotem na Seychelských ostrovech
S váženou léčitelkou v Ománu Ghalyou
S váženou léčitelkou v Ománu Ghalyou

Už moje babička, po níž jsem přijala obřadním zasvěcením příjmení Nepomucena (čteno foneticky) i tatínek rozuměli zvířatům. Seznámili mne také s minulými životy. Zdědila jsem po nich výjimečný dar mimosmyslové komunikace se zvířaty a lásku k nim. Známky "staré duše" jsem u sebe pozorovala už od dětství. Nezávisle na sobě mi to potvrzovalo i okolí - nejdříve astrologové a později i lidé, praktikující magii. Vše z minulých životů jsem si přinesla i do toho současného.Narodila jsem se 10. května 1965 ve znamení Býka, což v čínské astrologii odpovídá Hadovi, nezáhadnějšímu a nejzvláštnějšímu znamení. Hadi jsou inteligentní, vnímaví, mají silně vyvinutý šestý smysl a pozorovací talent. Všechny uvedené vlastnosti sehrávají v magii klíčovou roli.

Své zkušenosti jsem postupně čerpala jak v České republice, tak následně na Východě, kde je magie velmi rozšířená a oblíbená. Nejvíc praktických dovedností mi předala přítelkyně GHALYA, NEJVÝZAMNĚJŠÍ LÉČITELKAv OMÁNU, s níž jsem pečovala o samotného Sultána a vládní činitele. Jelikož se specializuji se na komunikaci dálkovou formou, mám své klienty po celém světě - v Austrálii, USA, Kuvajtu, Ománu, Norsku, Irsku, Anglii, Japonsku, Německu, Rakousku. Velká skupina pochází také ze Slovenska.

Další značné zkušenosti jsem získala na SEYCHELSKÝH OSTROVECH u pana FERDINANDA VIDOTA, které nepravidelně navštěvuji. Ferdinand Vidot léčí samotného prezidenta této země a je vyhledávaný řadou lidí z celého světa.