ANaGaNa - vnitřní dítě - energetické zasvěcení

Vyprodáno

Energii předávám na dálku, manuál a certifikát na email.

AnaGaNa přináší zvýšení spirituality, intuice, schopnosti vidění aury a vše ostatní s čím malé děti přicházejí na svět vybaveny a my, dospělí je "úspěšně trestáme za jejich výmysly" a ženeme je do pasti hmoty a konvencí společnosti. Přestože můžete být přesvědčeni, že celou řadu tíživých a blokujících záležitostí máte vyřešeno, ANaGaNA reiki vám ukáže místa, která vaši pozornost ještě potřebují. I největší skeptikové pocítí, že energie ANaGaNA reiki skutečně proudí a potvrdí, že její přítomnost zřetelně vnímají. V tomto systému se nepracuje s žádnými symboly.

Absolvováním každého stupně se stále více přibližujete svému vnitřnímu dítěti a postupně se jej učíte vnímat, komunikovat s ním a uzdravovat jej. Vnitřní dítě je součástí nás, naší duše, a je řízeno pravou hemisférou mozku. Mezi projevy vnitřního dítěte patří: radost ze života, vstřícnost, upřímné z nitra pramenící nadšení i z maličkostí, radost z učení, objevování, poznávání nových životních hodnot a informací.

Vnitřní dítě je součástí naší duše, je řízeno pravou mozkovou hemisférou a jeho projevy jsou radost ze života, veselost, vstřícnost, radost a nadšení z maličkostí, radost z učení... poznávání a objevování nových informací, hodnot. Protipólem vnitřního dítěte je vnitřní dospělý. Zasvěcení přináší hluboké léčení a následnou harmonizaci, vnitřní moudrost a transformaci.

Energie přináší:

  • posiluje váš pocit pohody, vaši energii i životní sílu
  • přináší vnitřní vyrovnanost a harmonii, hlubší uvolnění
  • rozpouští vnitřní bloky, odstraňuje důsledky stresu
  • rozšiřuje vaše sebevědomí, podporuje vaši kreativitu
  • přináší rychlejší léčení a podporu vašich samoléčebných sil
  • posiluje pozitivní energie bylin, vůní, barev, kamenů, tónů, čistí čakry, auru a mnoho dalšího
4 000,00 Kč
Please select variants first