Flower reiki - Bachovy esence - energetické zasvěcení

Vyprodáno

Tento systém je jednoduchou variantou reiki, vyvinutou Petrem K. Yankanim, se kterou lze používat sílu systému květů, aniž bychom je sami užívali.

Pracuje se zde jednoduchým způsobem - přiložením rukou nebo také na dálku působením stejnými energetickými vibracemi jednotlivých květů.

Můžete také energetizovat obyčejnou pramenitou vodu a vytvořit z ní nosič energie co do účinnosti stejný, jako jsou Bachové květové esence.

Je to velmi jednoduchý systém. Jednotlivé květy mají své speciální vibrace. Při výrobě Bachových esencí se neděje nic jiného, než že je list dané květiny položen do pramenité vody a louhuje se šest hodin na slunečním světle.

Z takto energetizované vody se vloží kapky do 10 ml lahviček, které jsou naplněny koňakem. To znamená, že v esenci není obsažena květová substance, avšak, a o to jde, energie květů.

Tento sytém obsahuje zasvěcení do několika druhů květových esencí.

Jako první se provádí zasvěcení do Bachova květového systému.

Po absolvování kurzu můžete pracovat jednoduchou technikou přikládáním rukou a předávat tím stejnou energii, kterou mají jednotlivé květy Bachových květových esencí jak sami sobě, tak i ostatním.

Můžete také energetizovat pramenitou vodu aby měla stejný účinek jako Bachovy květy.

Budete zasvěceni do energií 38 květů a Rescue (esence první pomoci), které pak můžete

4 000,00 Kč
Please select variants first