Karmické hloubkové čištění - 180 dní z pyramidy

Vyprodáno

Formou videa a pravidelných audio nahrávek

Rituální karmická očista paměti duše a otisků duše, dále jemnohmotných těl a aury s hloubkovou karmickou očistou duše. Za pomoci Karmického čističe stínů duše.

Celý rituální proces trvá 180 dní , dálková forma

Pokud přemýšlíte, proč tak dlouho, je to moje osobní  zkušenost, kdy se nechávám také rituálně očistit na dálku v Indii. 

Terapie může být i kombinace osobní a dálkové formy, ale jen osobní forma není tak účinná, jako dálková. A u této nabídky skoro z praktického hlediska nemožná, tzn. že mnoho klientů by vůbec nabídku nemohli využít.

Jak očista probíhá?

1) nejdříve zhotovím vaši diagnostiku, jak písemně, tak i formou videa, zaměřím se na  zatížení z minulých životů, rodové linie, karmické bloky, včetně otisků, negativní programy nastavené ve vaší duši, a které by vás stále obtěžovaly i v současném životě

2) v úvodním videu také  získáte sdělení, na jaké úrovni se nachází vaše duše, její vyspělost a předpoklady pro tento život (15 letá praxe)

3) následně, v úvodu terapie, se napojím na vaši duši, celkem pět dní ,v třídenním odestupu,  V dohodnutý čas a budu vám navyšovat potřebné vibrace

4) také obdržíte podklady, - mantry, které bude dobré a důležité si předčítat, ráno i večer, nebo minimálně  1x denně

5) odnímání karmického zatížení probíhá v souladu s Universem a v kombinaci s vaším vědomím

Pracuji se speciálními obětinami, které se u vás zobrazí jako nejúčinnější a nejvhodnější (vonné tyčinky, kadidla, kosové mléko, ovoce, byliny....a další)

Úvodní sdělení podám formou videa také z pyramidy a pak následně pravidelnou formou audio nahrávek. Na začátku obřadů budete mít představu, jak bude proces probíhat.

Vhodné pro všechny věkové skupiny,  u dětí souhlas rodičů.

9 000,00 Kč
Please select variants first