Kristova shamballa

Vyprodáno

Zasvěcení probíhá na dálku v dohodnutý čas, a přibližně jednu hodinu. Zasvěcuji z pyramidy, proto prožitek je o to intenzivnější.

Jde o čtyři stupně, které se zasvěcuji většinou dohromady. Vždy ale vyhodnocuji, zda je vhodnější  jedno komplexní zasvěcení rozdělit na více krát. 

Zasvěcování na dálku jsem předávala mezi prvními v ČR a SR. A je velmi potěšující,  že je pro některé mé kolegy inspirující, včetně využití  zasvěcování z pyramidy.

Hlavní postavou Kristovy Shambally je Ježíš Kristus a jeho intenzivní  milující energie. Ježíš reprezentuje mužskou energii a Panna Maria ženskou energii. Kristova Shamballa je stále velmi aktuální., co se týká vibrací. Energie dokáže uzdravit, odpustit a zahojit skoro veškeré životní rány.

Individuálně vyhodnocuji, koho je možné zasvětit, protože dochází k situacím, že některý z kolegů žadatele o energii zasvětí, protože splnil jejich požadavky na zasvěcení, tzn, že je již zasvěcený do doporučených jiných variant shambally. Ale nebere v úvahu samotnou vyspělost duše, na kterou se automaticky napojuji. Případně jaký postup - intenzitu, délku, zvolit při zasvěcování.

Pro zkušené praktikující - V případě zájmu můžete využít zasvěcení z depotu, speciální Vesmírné schránky, kde na vaši osobu nachystám celkové předání energie včetně všech symbolů. 

Na email posílám manuál a certifikát.

1 500,00 Kč
Please select variants first