Luz Mortare - zasvěcení na silnou ochranu

Vyprodáno

Není vhodné pro začátečníky. Doporučení - mistr např. Shambally

Vítejte u vyladění Luz Mortare. V překladu Luz Mostare znamená smrtící světlo. 

Nejedná se o systém práce s energií, nýbrž o systém vyladění na vědomí velmi staré, pocházející z úrovní, do kterých se za normálních okolností člověk vůbec nedostane.

 Jenom pro ilustraci. Podle obskurní literatury tu po zemi chodili démonobozi o mnoho dříve, než na zem přišli lidé a než vůbec člověk byl stvořen. Úroveň, ze které pochází Luz Mortare vědomí pochází z hladiny, která existovala několik tisíc duchovních dekád před démonobohy.

Luz Mortare obsahuje největší paradox světla. Obsahuje i světlo i tmu. Tma představuje naše nejhlubší úrovně, kdy Světlo představuje to, co se ze tmy (našich hlubin) manifestuje v našich životech. Tma obsahuje světlo, které není naše oko schopné zachytit. Nicméně je to tmavé světlo, na které naše oči nejsou přizpůsobeny, a tudíž v něm nic nevidíme. Světlu, jak ho známe, jsou naše oči přizpůsobené, tudíž se za světla denního dobře orientujeme ve svém prostoru.

Luz Mortare se dá spustit ve dvou hladinách. Spuštění přes Luz Mortare řeší hladiny vrchní, naše vědomí,podvědomí, nadvědomí, tělo, duše, duch a vše, co je vidět v našem životě. Spuštění přes Nocturno Mortare řeší hladiny nevědomí,unseen (hladiny, které jsou nespatřitelné), hologramy, prvotní zvuky a vše, co jehluboko uložené v nitru a je těžké se k tomu dostat. Obojí i Luz Mortare iNocturno Mortare obsahuje 9 sfér.

3 000,00 Kč
Please select variants first