Rodové linie, minulost vaší duše

Vyprodáno

Formou videa a průběžně audio nahrávkou.

Minulé životy, fascinují snad každého, kdo věří na inkarnace. Co jsme prožili a s kým? Jaká tajemství se za nimi skrývají? Čím nám znepříjemňují a  naopak zpříjemňují současný život?

Získáte informace, co je zapotřebí vyčistit v rámci ženské i mužské linie, v rámci minulých inkarnací. A naopak, co podpořit, co si přenášíme z minulých inkarnací?

V úvodním videu zodpovím, které inkarnace, bloky, propojení na vás působí. Na váš každodenní život. Podám vysvětlení, proč se vám dějí věci, které vás trápí. Pokud to jen půjde.

3 000,00 Kč
Please select variants first

Dobrý den Ivanko ❤️
chtěla jsem vám napsat, že přesně týden od naší poslední zprávy z vaší terapie, jsem dostala konečně menstruaci, po několika měsících😍 a taky to, že se cítím celkově jako znovuzrozená. Lehčí a plná energie. A také to, že se objevila pracovní nabídka, která je úplně moje vysněná a už jsem i byla na pohovoru a teď čekám na výsledek ❤️
Jste skvělá, z celého ❤️ děkuji. Pavlína

Ivanko,
s přítelem jdeme do toho. Vidím jak moc se ulevilo mně, tak jste moje poslední naděje jak z tohoto ven, jak pomoci našemu vztahu.

po dvou měsících:

Dobrý den Ivanko,
píšu vám po pár měsících, abych vám sdělila jak moc jsem ráda, že jsem využila vašich nadělení a jaké kroky jsem díky vám udělala.
S přítelem se to opravdu celé o hodně pohlo, sem tam ještě vidím jak se to čistí.
Ale co je jasným pokrokem - my spolu řešily mé minulé životy, rodovou linii a to, že mám hormonální problémy a nemám menstruaci. Začaly jsme někdy cca únor a já od té doby každý měsíc menstruuji. Je to neuvěřitelné, vy jste neuvěřitelná.
Moc děkuji 💕 doufám, že se máte krásně.

Pavlína