Sator Rotas - energetické zasvěcení

Vyprodáno

Projednávání, zaříkávání - je pravděpodobně nejstarší léčitelské umění světa. Dříve se našla v každé vesnici "čarodějnice" nebo nějaká moudrá žena, která měla schopnost léčit nemoci odříkáním modlitby nebo pořekadla.

Ale tato schopnost není podle mého názoru nic mimořádného. Myslím, že všichni lidé mají tuto schopnost, a to skrytou. Jako se každý může naučit vařit, tak se každý naučí nanášet modlitby na nemocný orgán. Zasvěcení do tohoto způsobu Reiki ("promlouvání") může přispět k tomu, že energie může rukami volně proudit, a tím se ještě upevní síla rozmlouvání, zaříkávání. Schopnost provádět a vykonávat léčitelské umění, je pro toho, kdo se o ni zajímá, naučitelná.

Tradičně byla pořekladla a modlitby nad ranami, nemocemi, bolestivými místy atd..."zamumlána", a přísně držena v tajnosti. Dnes by žádný léčitel svá vlastní pořekadla, zaříkadla nevydal na pospas, jedině svému následovníku, který by musel být zpravidla přímý rodinný příslušník. Tyto velmi charakteristické rozmluvy vznikají v průběhu let, sběrem zkušeností a hledáním "cest" z určitých neústupných onemocnění.

"Vědecké myšlení" nechává bohužel pořád málo prostoru k dalšímu pokračování této tradici, a tak v mnoha rodinách přání, tuto rodinnou tradici i nadále předávat, brzy vymřelo. Na druhé straně tím pro lidi, kteří se o umění zaříkávání zajímají, vzniká možnost se zaříkadla na různá onemocnění a potíže naučit, eventuelně je také i nadále šířit.

Naučíte se:

   rozmlouvani čaker proti onemocnění

   pro znovu aktivaci čaker

   pro vymazání starých vzorů

Obdržíte obsáhlá skripta o rozsahu asi 60 stran v kterých najdete tato témata:

   Formulka "Sator-Rotas"

   Používání

   Formulky "Sator Rotas" a čaker

   Vhodné doby novoluní pro absorbci a aktivaci čaker

   Samoléčba / léčení druhých

   Absorbce a aktivace čaker v rukách a nohách

   Vytvoření formulky "Sator-Rotas" pro tachyónové buňky

   Formulky a čísla

   My a čísla nekonečna

   Výklad konečných čísel

   Výklad písmen

   Rozmluva nemocí

   18 rozmluv / modliteb

   aktivace čaker

   13 rozmluv / modliteb

   Mé pocity ze zasvěcení byly tentokrát jak fyzické, tak emoční. Vnímala jsem energii v celém těle, brněly mně ruce, nohy. cítila jsem proudění energie od hlavy až k patě. Před očima mi běžely obrazy mých předků, děje, které měly zřejmě spojitost s mými předky. Potom asi v půlce zasvěcení jsem vnímala podporu a přítomnost Světelných bytostí, které mne zaplavili Světlem a Láskou a vedli mne k uzdravení.

Zasvěcení:1


Více zde: https://m.dotek-andela.webnode.cz/products/sator-rotas/

3 000,00 Kč
Please select variants first