Shamballa 1024

Vyprodáno

Shamballa je vesmírný učitel, pomáhá uvědomit si, proč mám bolest a pak ji zpracovat.
Rozpouští záležitosti plynoucí z karmy.
Používá se na prosvětlení, očistu a ochranu prostoru a věcí (např.ochrana auta po dobu dovolené, ochrana dítěte - miminka-zabalit ho do Shambally).
Přináší hojnost - prosbou odblokuje překážky.
Urychluje vývoj vědomí.
Zvyšuje vibrace.

Zasvěcení do Shambally 1024
zahrnuje 1024 symbolů ve 4 stupních, které se předávají (nahrávají se) do aury (energetických těl) člověka telepatickou cestou. Tyto symboly umožňují navázat propojení se Shamballou a jejími bytostmi. A následně se stahují takové druhy léčivých energií, které jsou pro daný záměr nejúčinnější. 

Shamballa 1024 je geniální moderní způsob léčení, duchovního růstu, chápání Universa a vlastní duše. Šambala 1024 se zejména v Americe a Evropě řadí mezi velmi oblíbené kurzy práce s energií. Zejména pro svou přístupnost a jednoduchost. Shamballa 1024 je tedy z duchovního hlediska vhodná pro každého, koho zajímá (jak již asi víte: nic není náhodna).

Shamballa je tzv. multidimenzionální systém léčení. To znamená, že je vysokovibrační, a proto snadno působí opravdu na všechny roviny bytí - tam, kde to je třeba. Děje se tak prostřednictvím 1024 energií z více duchovních úrovní skrze 1024 symbolů. Nemusíte se obávat nějakého předávkování, při léčení Shamballou se totiž vždy samovolně aktivují pouze ty symboly = energie, které jsou právě třeba.

4 000,00 Kč
Please select variants first